فایل ورد مقاله برآورد پارامترهاي هيدروليکي خاک به روش معکوس با استفاده از بهينه نمودن هر پارامتر در شرايط مزرعه

لینک دانلود

 فایل ورد مقاله برآورد پارامترهاي هيدروليکي خاک به روش معکوس با استفاده از بهينه نمودن هر پارامتر در شرايط مزرعه دارای 14 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد فایل ورد مقاله برآورد پارامترهاي هيدروليکي خاک به روش معکوس با استفاده از بهينه نمودن هر پارامتر در شرايط مزرعه  کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه  و مراکز دولتی می باشد.

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي فایل ورد مقاله برآورد پارامترهاي هيدروليکي خاک به روش معکوس با استفاده از بهينه نمودن هر پارامتر در شرايط مزرعه،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن فایل ورد مقاله برآورد پارامترهاي هيدروليکي خاک به روش معکوس با استفاده از بهينه نمودن هر پارامتر در شرايط مزرعه :


محل انتشار: دومین کنفرانس بین المللی مدلسازی گیاه، آب، خاک و هوا
تعداد صفحات:14
نویسنده(ها):
حمیدرضا کمالی – دانشجوی دکترا بخش مهندسی آب، دانشکده کشاورزی، دانشگاه شیراز، شیراز، ایران
شاهرخ زندپارسا – دانشیار بخش مهندسی آب ، دانشکده کشاورزی، دانشگاه شیراز، شیراز، ایران

چکیده:
در سالهای اخیر استفاده از روش معکوس برای برآورد پارامترهای هیدرولیکی گسترش یافته است. درپژوهش حاضر از روشی استفاده شده است که در آن هر پارامتر به صورت جداگانه بهینه می شود. با جایگزینیپارامتر بهینه شده، پارامترهای بعدی نیز بهینه می شود سپس این کار مجدداً تکرار می شود. نتایج حاصلنشان داد که روش بکار رفته در مقایسه با الگوریتم ژنتیک و همچنین بهینه سازی همزمان پارامترها عملکردبهتری دارد. در این پژوهش از اندازه گیری های مزرعه ای برای استفاده در حل معکوس استفاده شده است.

توضیحات بیشتر