فایل ورد مقاله تحليل مکانيکي و حرارتي ترانسفورماتور سه فاز ابررسانا در شرايط کار عادي و خطاي اتصال کوتاه سه فاز به زمين

لینک دانلود

فایل ورد مقاله تحليل مکانيکي و حرارتي ترانسفورماتور سه فاز ابررسانا در شرايط کار عادي و خطاي اتصال کوتاه سه فاز به زمين دارای 6 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد فایل ورد مقاله تحليل مکانيکي و حرارتي ترانسفورماتور سه فاز ابررسانا در شرايط کار عادي و خطاي اتصال کوتاه سه فاز به زمين کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه و مراکز دولتی می باشد.

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي فایل ورد مقاله تحليل مکانيکي و حرارتي ترانسفورماتور سه فاز ابررسانا در شرايط کار عادي و خطاي اتصال کوتاه سه فاز به زمين،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن فایل ورد مقاله تحليل مکانيکي و حرارتي ترانسفورماتور سه فاز ابررسانا در شرايط کار عادي و خطاي اتصال کوتاه سه فاز به زمين :


محل انتشار: بیست و یکمین کنفرانس مهندسی برق ایران
تعداد صفحات:6
نویسنده(ها):
شبنم وحدتی دانشمند – دانشجوی دکترای دانشگاه علم و صنعت ایران
حسین حیدری – دانشیار دانشگاه علم و صنعت ایران

چکیده:
نیروهایی مکانیکی وارد بر سیم پیچی های ترانسفورماتور که ناشی از اثر متقابل جریان و شار نشتی می باشند، از پارامترهای مهم درترانسفورماتورهای ابررسانای دما بالا می باشد. تحلیل حرارتی نیز از مواردی است که در طراحی ترانسفورماتورهای ابررسانا باید در نظر گرفتهشود. این موارد در شرایط خطا از اهمیت بسیار زیادی برخوردار می باشند. به همین دلیل در این مقاله یک ترانسفورماتور سه فاز دما بالا طراحیشده و در شرایط کار عادی ترانسفورماتور و نیز در شرایط خطای اتصال کوتاه سه فاز به زمین، تحلیل مکانیکی و حرارتی آن انجام می شود. به منظور مدل سازی رفتار ماده ابررسانای دما بالا در شرایط خطای اتصال کوتاه مدل قانون توان به صورت اصلاح شده مورد استفاده قرار می گیرد برای انجام شبیه سازیها و محاسبات از نرم افزار المان محدودFLUXبه صورت دوبعدی و با3D solver استفاده شده است.

توضیحات بیشتر