فایل ورد مقاله خودکارسازي فرايند جمع آوري شرح حال بيماران و پردازش آنها از مراکز درماني با استفاده از محاسبات ابري

لینک دانلود

 فایل ورد مقاله خودکارسازي فرايند جمع آوري شرح حال بيماران و پردازش آنها از مراکز درماني با استفاده از محاسبات ابري دارای 9 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد فایل ورد مقاله خودکارسازي فرايند جمع آوري شرح حال بيماران و پردازش آنها از مراکز درماني با استفاده از محاسبات ابري  کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه  و مراکز دولتی می باشد.

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي فایل ورد مقاله خودکارسازي فرايند جمع آوري شرح حال بيماران و پردازش آنها از مراکز درماني با استفاده از محاسبات ابري،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن فایل ورد مقاله خودکارسازي فرايند جمع آوري شرح حال بيماران و پردازش آنها از مراکز درماني با استفاده از محاسبات ابري :


محل انتشار: ششمین کنفرانس مهندسی برق و الکترونیک ایران
تعداد صفحات:9
نویسنده(ها):
مصطفی اخوان صفار – دانشگاه پیام نور، عضو هیئت علمی، گروه علمی مهندسی فن آوری اطلاعات و ارتباطات، تهران، ج.ا.ایران
مصطفی اردکان – دانشگاه پیام نور، عضو هیئت علمی، گروه علمی مهندسی فن آوری اطلاعات و ارتباطات، تهران، ج.ا.ایران

چکیده:
روش فعلی جمع آوری اطلاعات حیاتی بیماران در مرکز درمانی کاری پرزحمت و زمان بر بوده، و نیازمند تجزیه و تحلیل اطلاعات می باشد. روش های موجود علاوه بر کندو زمان بر بودن مستعد خطا می باشند. این تأخیر و کندی باعث عدم دسترسی بلادرنگ به دادهها می باشد. این مشکلات، محدود شدن تشخیص های بالینی و قابلیت های نظارت را بدنبال دارند. راه حل غلبه بر این مشکل که در این مقاله ارائه شده، خودکارسازی فرایند جمع آوری داده های بیماران می باشد که می توان به اتصال حسگرها به تجهیزات پزشکی موجود و ارتباط با سرویس های تبادل داده این کار را انجام داد. این روش بر اساس مفاهیم رایانش همگانی و شبکه های حسگر بی سیم می باشد. اطلاعات ارسال شده از ابر می تواند توسط سیستم های خبره پردازش و تحلیل شده و سپس بین کادر پزشکی توزیع گردد. رایانش ابری مجموعه ای است از منابع کامپیوتری، نظیر خدمات محاسبات و ذخیره سازی اطلاعات به عنوان یک سرویس قابل اندازه گیری، همانند آنچه در خدمات عمومی مثل اب و برق دریافت می شود.

توضیحات بیشتر