فایل ورد مقاله بررسي و تحليل آماري علل تاخير در اجراي پروژه هاي عمراني ريلي و ارائه مدل برآورد خسارت اقتصادي تاخيرات (DED)

لینک دانلود

 فایل ورد مقاله بررسي و تحليل آماري علل تاخير در اجراي پروژه هاي عمراني ريلي و ارائه مدل برآورد خسارت اقتصادي تاخيرات (DED) دارای 12 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد فایل ورد مقاله بررسي و تحليل آماري علل تاخير در اجراي پروژه هاي عمراني ريلي و ارائه مدل برآورد خسارت اقتصادي تاخيرات (DED)  کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه  و مراکز دولتی می باشد.

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي فایل ورد مقاله بررسي و تحليل آماري علل تاخير در اجراي پروژه هاي عمراني ريلي و ارائه مدل برآورد خسارت اقتصادي تاخيرات (DED)،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن فایل ورد مقاله بررسي و تحليل آماري علل تاخير در اجراي پروژه هاي عمراني ريلي و ارائه مدل برآورد خسارت اقتصادي تاخيرات (DED) :


محل انتشار: سومین کنفرانس بین المللی پیشرفتهای اخیر در مهندسی راه آهن
تعداد صفحات:12
نویسنده(ها):
حمیدرضا احدی – عضو هیئت علمی دانشکده مهندسی راه آهن، دانشگاه علم و صنعت ایران
عبدالله سپاهی – دانشجوی کارشناسی ارشد مهندسی حمل و نقل ریلی، دانشگاه علم و صنعت ایران

چکیده:
در این مقاله عوامل موثر در بروز تاخیر در اجرای پروژه های ریلی شناسایی شده و با استفاده از روشهای اقتصاد مهندسی خسارات ناشی از این تاخیرات محاسبه، ارزیابی و تحلیل می گردد. موفقیت یک پروژه عمرانی از طریق بررسی میزان تحقیق اهداف مورد نظر در محدوده زمان و هزینه پیش بینی شده منجر به کاهش شدید مطلوبیت و منافع پروژه می گردد. نگاهی به سوابق موجود در مورد پروژه های عمرانی ملی و از جمله پروژه های ریلی حاکی از آن است که در موارد متعددی این پروژه ها در موعد پیش بینی شده به اتمام نمی رسد و بعضا در چندین نوبت زمان اجرای آن تمدید می گردد. افزایش زمان اجرای پروژه ها غالبا همراه با افزایش هزینه های مستقیم و غیر مستقیم اجرای پروژه می باشد و چنین وضعیتی معمولا منجر به غیر اقتصادی شده پروژه و اتلاف گسترده منابع ملی می گردد. عوامل تاخیر در اجرای پروژه های عمرانی متعدد است، در عین حال میزان تاثیر این عوامل نیز یکسان نیست و برخی از این عوامل اثرات بسیار شدید تری بر روی زمان اجرای پروژه و به تبع آن هزینه اجرای پروژه دارند. در این مقاله به منظور افزایش احتمال موفقیت پروژه های عمرانی این عوامل شناسایی، بررسی و تحلیل شده و مدلی به منظور برآورد خسارت اقتصادی تاخیر در اجرای این پروژه ها ارائه شده است.

توضیحات بیشتر